Українська
Православна Церква Священний Синод
Відділ зовнішніх церковних зв'язків
Паломницький Центр Залізничне шосе, 3
Київ, 01103, Україна


+38050-2655542
+38097-5454255
+380734755544


pilgrimsua@gmail.com

VIBER
+380975454255
+380502655542

orthodox.org.ua офіційний сайт
Української Православної
Церкви
 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
 

Документы для получения Эстонской шенгенской визы

 [Друк сторінки]
Документы для получения Эстонской шенгенской визы:
(сайт посольства Эстонии в Украине: http://www.estemb.kiev.ua/ukr/viza/aid-568)

1.    Загранпаспорт действительный не менее 3-х месяцев после окончания поездки, не продленный, выданный не более 10 лет назад. В паспорте должны быть не заполненными, хотя бы, 2 стр. в развороте. Если есть второй действительный паспорт, он так же предоставляется в оригинале. Если есть старый паспорт (аннулированный), предоставляется копия первой страницы и копии шенгенских виз.
2.    2 цветных фото в анфас на светлом фоне без головного убора (3,5 х 4,5 см, лицо 70-80 %), не сканированные, не старше 6 мес.
3.    Копия гражданского паспорта (всех заполненных страниц).
4.    Справка с места работы с указанием занимаемой должности и зарплаты расписанной за последние 6 месяцев помесячно и фразой, что на время поездки за сотрудником сохраняется рабочее место и зарплата.
5.    Финансовые гарантии: копия банковской карты и чек из банкомата или тревел-чеки на 40 евро в день или выписка из банка о наличии средств на счету в сумме не менее 40 евро на 1 день пребывания в поездке, копия документов на движимое и недвижимое имущество.
В случае недостаточных собственных финансовых средств, кто-то из Ваших родственников может взять на себя материальное обеспечение Вашей поездки. Для этого необходимо взять справку с его работы о зарплате за последние 6 мес. или справку из банка о наличии средств на его счету и гарантийное письмо за его подписью, о том, что он (она) берут на себя все расходы, связанные с Вашей поездкой.
6.    Копия свидетельства о рождении, о браке (разводе, смерти)
7.    Письменное благословение священника на поездку.
8.    Заполненная анкета Паломнического Центра.

Дополнительно предоставляются документы:
Священники: Справка из Епархиального Управления на бланке Епархии о том, что священник (или монах) являются клириком данной епархии, он не под запрещением, имеет благословение на отсутствие в епархии на указанный срок и имеет благословение на поездку. Либо прошение на совершение паломнической поездки с положительной резолюцией Архиерея.
Частные предприниматели: копии свидетельства о регистрации и патента заверенные нотариально, копия декларации о доходах физических лиц за последние 6 месяцев, заверенная налоговой службой.
Пенсионеры: копия пенсионного удостоверения и справка из отдела соц. обеспечения о пенсии за последние 6 месяца (или из банка выписка за последние 6 мес.)
Студенты: копии студенческого билета, зачетки и справка из института о том, что он (она) действительно там обучается, спонсорское письмо от ближайших родственников, справка с места работы спонсора, копия документа, подтверждающего родство.
Школьники: справка из школы (на период школьных каникул, предоставлять необязательно).

Для детей (до 18 лет)
на кожну подорожуючу дитину необхідно заповнювати окрему візову анкету та наклеїти на неї фотографію (незалежно від віку дитини і того, чи внесені дані дитини у паспорт батьків з фотографією чи без);
•    візову анкету неповнолітньої дитини до 18 років підписує та подає законний представник - батько чи мати, або опікун - додається свідоцтво про народження, документ про опікунство та копії паспортів батьків/опікунів.
•    Починаючи з 15 років дитина може при бажанні підписувати та подавати документ особисто.
•    Якщо анкету дитини подає інша особа (не батьки/опікуни) - необхідне нотаріально засвідчене доручення батька або матері або опікуна дитини, де обов’язково зазначається право подання візового клопотання своєї неповнолітньої дитини (до 18 років).
•    До анкети дитини завжди обов’язково додається свідоцтво про народження дитини та копія внутрішнього або закордонного паспорту обох батьків (копія паспорту не потрібна, якщо батьки подорожують разом з дитиною).
•    Якщо дитина подорожує з батьками, але віза оформлюється неодночасно (або батьки вже мають дійсну Шенгенську візу), необхідно додати копію дійсної Шенгенської візи (або іншого документу, що надає право в’їзду) батьків.
•    Якщо дитина до 16 років подорожує без одного або обох батьків, необхідно додати письмовий дозвіл на поїздку дитини від іншого з (або обох) батьків, засвідчений нотаріально.
•    Починаючи з 7 років обов’язкова наявність фотографії дитини в паспорті батьків, дані якої внесені в паспорт батьків.
•    Дітям до 15 років, які внесені в паспорт батьків, віза оформлюється також у паспорт батьків. У паспорті батьків повинно бути по 1 вільній сторінці на кожну візу, і додатково ще 1 вільна сторінка, передбачена для віз (наприклад, у заявника з 2 дітьми всього повинно бути 4 вільні сторінки в паспорті).
•    Діти можуть бути внесені в паспорт батьків лише до 14 років включно. Починаючи з 15 років у дитини має бути окремий проїзний документ.
•    Якщо дитина подорожує без батьків, потрібно обов’язково пред’явити довідку з роботи хоча б одного з батьків (або інший документ, що підтверджує наявність фінансової забезпеченості). Такий документ не вимагається якщо дитина подорожує з хоча б одним з батьків.




Про паломництво


"Паломництво – це форма богошанування, яка реалізує духовну потребу пастви в поклонінні святиням, участі в богослужінні біля святих місць, молитовному спілкуванні з віруючими інших Помісних Православних Церков, а також є виявленням соборності Православної Церкви."


п.1. Статуту про паломництво та паломницькі служби Української Православної Церкви" (прийнятий Священним Синодом УПЦ 26 серпня 2011 р., журнал №65)