Українська
Православна Церква Священний Синод
Відділ зовнішніх церковних зв'язків
Паломницький Центр Залізничне шосе, 3
Київ, 01103, Україна


+38050-2655542
+38097-5454255
+380734755544


pilgrimsua@gmail.com

VIBER
+380975454255
+380502655542

orthodox.org.ua офіційний сайт
Української Православної
Церкви
 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 

відеофільми

Інформаційне відео про Святу Землю

Інформаційне відео про Святу Землю Інформаційне відео про Святу Землю/ Израиль - точка отсчёта для многих наук - географии, истории, богословия. Об этой стране написано множество слов. Самые главные из них собраны в этом клипе.  

Святий покровитель Середземномор'я. Святитель Спиридон Триміфунтський Чудотворець

Святий покровитель Середземномор'я. Святитель Спиридон Триміфунтський Чудотворець Мощі Святого Спиридона Триміфунтського зберегли тепло людського тіла на століття. Тепло його серця огорнуло весь світ. У фільмі жителі грецького острова Корфу розповідають про неймовірні чудеса Святителя у наші дні. Автори фільму відкривають завісу дивовижних подій його життя.  

У ПОШУКАХ ПРАВОСЛАВНОГО КОНСТАНТИНОПОЛЯ

У ПОШУКАХ ПРАВОСЛАВНОГО КОНСТАНТИНОПОЛЯ Саме тому сюди вартує хоч раз приїхати православній людині. Відвідуючи виключно місця, де Православна Церква по-справжньому жива, ми ризикуємо не отримати найважливішого у нашому житті уроку – віру і Церкву треба зберігати та оберігати.  

Страсбург, абатство Ешо. Невідома Європа

Страсбург, абатство Ешо. Невідома Європа Ельзас у VII столітті, разом із усією Європою, відчуває на собі наслідки Великого переселення народів. Варвари – найчастіше язичники. Народженій сліпою дівчинці Оділії належало стати просвітителькою Ельзасу.  

Монастир Путна - давній чернечій осередок

Монастир Путна - давній чернечій осередок Монастир Путна - давній чернечій осередок  

ПРАВОСЛАВИЕ В РУМЫНИИ

ПРАВОСЛАВИЕ В РУМЫНИИ Авторский документальный фильм Митрополита Илариона (Алфеева) посвящен современной жизни и истории Православной церкви Румынии. Считается, что на территорию современной Румынии благую весть о Христе принесли еще апостолы.  

Місто миру. Камені Єрусалима

Місто миру. Камені Єрусалима Цей фільм – про Єрусалим, що є образом людства в мініатюрі, де відбулася більшість подій біблейської історії і де згодом переплелася історія трьох світових релігій.  

Музей волинської ікони

Музей волинської ікони Православна віра предків вижила у Луцьку і при толерантних у питаннях віри литовцях, і при ревних у католицизмі поляках.  

Нев’янучий цвіт (квітники Києво-Печерської Лаври)

Нев’янучий цвіт (квітники Києво-Печерської Лаври) Києво-Печерська Лавра – це не тільки духовна обитель, це місце, де живе краса нев’янучого цвіту.  

У печері над Бугом

У печері над Бугом Цей фільм – про дивне місто Печера, яке бувало й місцем резиденції намісника турецького султана, і регіональною столицею, проте завжди  

Прогулянки Москвою. Храм Успіння на Покровці

Прогулянки Москвою. Храм Успіння на Покровці Пропонуємо здійснити історичну подорож у часи, коли окрасою Покровки була церква, що стала для Б. Растреллі зразком для створенн  

Почути батьківську молитву (Львівський музей релігіїї)

Почути батьківську молитву (Львівський музей релігіїї) Різними шляхами потрапили на виставкові стенди цього відділу музейні експонати. Але всі вони є беззаперечним доказом непохитної віри наших предків у Господа Бога нашого Іісуса Христа.  

Петра. Рожева квітка Йорданії

Петра. Рожева квітка Йорданії Це місто – перлина Йорданії. Збудоване тисячі років тому, воно увібрало в себе кращі зразки місцевого зодчества.  

Острів Крит. Історія й сьогодення

Острів Крит. Історія й сьогодення Доторкніться до глибин історії Криту у програмі "Острів Крит. Історія й сьогодення".  

Фастівщіна. Історія двох храмів

Фастівщіна. Історія двох храмів Фастівщіна. Історія двох храмів  

Під мармуром Богородиці Десятинної

Під мармуром Богородиці Десятинної Цей фільм розкриває історію першого християнського кам’яного храму Київської Русі – Десятинної церкви на честь Пресвятої Богородиці, що стала родовою усипальнею київських князів.  

Святині Поліського краю

Святині Поліського краю У фільмі йдеться про святині благословенного православного краю, зокрема про Любецьку та Чорнобильську ікону Божої Матері.  

Вічна моя адреса: a Roma

Вічна моя адреса: a Roma Рим став для письменника, за його власним зізнанням, «другою домівкою», «вічною адресою», «притулком бентежної душі», яка заспокоювалася тільки під його святим покровом.  

Флорівський монастир – історія крізь століття

Флорівський монастир – історія крізь століття Історія існування Флорівського монастиря у трьох частинах.  

Вулицями давнього Каіра

Вулицями давнього Каіра Єгипет – одна із найдавніших і колись найбільш цивілізованих держав – багаторазово згадується в Біблії.  

Гірські монастирі та селища Кіпру

Гірські монастирі та селища Кіпру Автори програми пропонують вирушити у подорож за маршрутом Василя Барського, який відкрив усі його принади та таємниці ще у 18 столітті.  

Свята Земля

Свята Земля Пройтися вуличками Єрусалима, помолитися в храмі Гробу Господнього, відвідати біблійні куточки Ізраїлю – мрія мільйонів  

Йорданія – країна казок

Йорданія – країна казок Усі ми родом з дитинства. Хай скільки нам років, та ми завжди глибоко в душі віримо в казку. Та можна не тільки вірити, а й побувати в ній. Йорданія – це водоспад яскравих емоцій і вражень. Тут ви зустрінете стільки особливого, дивовижного, що спогади про побачене кликатимуть вас ще і ще раз відкривати секрети однієї з найцікавіших країн світу.  

 Йордан – річка життя

Йордан – річка життя Фільм, присвячений найвідомішій біблійній річці. Стрічка створена за сприяння Міністерства туризму Ізраїлю.  

Серія фільмів про 12 апостолів (фільми 1-3)

Серія фільмів про 12 апостолів (фільми 1-3) У цих трьох серіях православного фільму про 12 учнів Господніх розповідається про апостолів Симон, Петро, Андрія Первозванного та Іоанна Богослова.  

 Святині Білорусі. Жировичі (дві частини)

Святині Білорусі. Жировичі (дві частини) Ця свята обитель з давніх-давен є оплотом Православ'я на Білорусі. Монастир, що виник через кілька років після явлення чудотворної ікони Божої Матері, ніколи не закривав своїх воріт перед прочанами, які приїжджали з усіх кінців землі вклонитися Жировичському образу Цариці Небесної.  

 Святині Білорусі. Полоцьк

Святині Білорусі. Полоцьк У цих трьох серіях фільму про святині Білорусі розповідається про давньоруське місто Полоцьк, про Спасо Преображенську церкву XII та її чудові фрески, а також про Хрест Преподобної Єфросинії Полоцької.  

Таємниця туринської плащаниці

Таємниця туринської плащаниці ...так виникла версія про те, що зображення на плащаниці - результат енергетичного випромінювання самого Христа, що утворилося в момент Його воскресіння.  

 П'яте Євангеліє Туринська Плащаниця

П'яте Євангеліє Туринська Плащаниця Фільм про одного з християнських артефактів - ТУРИНСЬКІЇ ПЛАЩАНИЦІ. Як вказує Євангеліє, після розп'яття тіло Ісуса Христа було...  


Про паломництво


"Паломництво – це форма богошанування, яка реалізує духовну потребу пастви в поклонінні святиням, участі в богослужінні біля святих місць, молитовному спілкуванні з віруючими інших Помісних Православних Церков, а також є виявленням соборності Православної Церкви."


п.1. Статуту про паломництво та паломницькі служби Української Православної Церкви" (прийнятий Священним Синодом УПЦ 26 серпня 2011 р., журнал №65)