«Переважна більшість ікон потрапили до музею у тридцяті роки ХХ століття завдяки Богдану Івановичу і Варварі Миколаївні Ханенкам, - прокоментувала Галина Володимирівна. Окрім ікон, у музеї зберігаються ще близько 20 творів давньоруського прикладного мистецтва (хрести, енкалпілони, панагії, тощо). Ця колекція не дуже велика, але їй позаздрить будь-який музей».
Олена Походяща: «Я дуже вдячна організаторам за чудову екскурсію. В коло моїх професійних інтересів входить вивчення ікон, але сьогодні я дізналась багато нового про іконографічні особливості творів Давньої Русі. Також я отримала естетичне задоволення, та з радістю провела час у чудовій компанії. Бажаю нам всім побільше таких зустрічей у майбутньому, аби можна було не лише подивитись чергову експозицію, але й поспілкуватись один з одним».
Кудрик Світлана: «Я сьогодні у новому ракурсі побачила ікони, які відображають не лише образи святих, але й історію Стародавньої Русі. Ми із захопленням слухали Галину Володимирівну. Її розповідь занурила нас в у священну історію Русі. Я переконана, що ми повинні вивчати і зберігати історію нашої Батьківщини, яка відображена навіть у церковному живописі».
Експозиція ікон розташована лише у двох залах, але відвідини музею були надзвичайно насиченими за враженнями. Наприкінці екскурсії Галина Володимирівна провела вікторину, присвячену іконографії Русі. Перемогла у вікторини Світлана Кудрик із дітьми. Переможці отримали винагороду у вигляді каталогу «Світ православної ікони».