Українська
Православна Церква Священний Синод
Відділ зовнішніх церковних зв'язків
Паломницький Центр Залізничне шосе, 3
Київ, 01103, Україна


+38050-2655542
+38097-5454255
+380734755544


pilgrimsua@gmail.com

VIBER
+380975454255
+380502655542

orthodox.org.ua офіційний сайт
Української Православної
Церкви
 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 

Відбулася паломницька поїздка до Ізраїлю на свято Стрітення Господнє

 [Друк сторінки]
27.02.2023
Упродовж 14 - 20 лютого наші паломники побували на Святій Землі, де зустріли свято Стрітення Господнього
Супроводжував поїздку духовник групи - священник отець Андрій, екскурсійне супроводження вела матушка Сусанна.
У першій же день паломництва група відвідала подвір’я праведної Тавіфи в Яффо, храм Георгія Переможця у Ліді, та була присутня на святковій нічній літургії на Гробі Господньому.

Наступні дні теж були насиченими Єрусалим: Шлях Скорботи, Голгофа, Гроб Господень, Сіон, Храм Різдва.

Також паломницька група була на літургії у Печері Різдва. Отець Андрій пом’янув всіх де колись давно стояли пастухи, а тепер на мармурі лежить зірка Різдва.

Також паломники відвідали й монастир святого Сави Священного - Лавру. Жінкам для поклоніння виносять святині за межі монастиря, їм вхід до цієї обителі заборонений уставом монастиря. Вони можуть тільки пройтися навколо нього, та помилуватися чудовими мальовничими краєвидами навколо. Чоловіча частина групи відвідала цю Лавру.

 


  


 Поїздка була насичена, допомогла духовно збагатитися, та паломники мали можливість молитися у святих місцях. Тільки на Святій Землі можливо у повній мірі усвідомити сакраментальні слова " У бога один день, як тисяча років..."!


  

Паломники поділилися своїми враженнями про паломницьку поїздку:


Щиросердечно хочемо подякувати за організацію поїздки Паломницькому Центру: Олександру та Неоніллі Ворсіним та м. Сусанні. І Вам дорогі паломники за:
- організованість;
- витримку;
- любов один до одного;
- терпіння;
- розуміння.
Та за прекрасний проведений час разом. Сподіваємося, що це не остання поїздка із Вами. З любов'ю до Вас отець Андрій та матушка Наталія.

Я дуже задоволена цією паломницькою поїздкою, оскільки така духовна поїздка за кордоном для мене вперше. Перш за все хочу подякувати Паломницькому духовному центру, а також отцю Андрію. Дякуючи м.Сусанні,я дізналась багато нового для себе , розкрила свій світогляд і, мабуть, стала більш цінувати духовні цінності цього життя. І дуже надіюсь, що це моя не остання поїздка. Ще раз щиро дякую. Хочу побажати усім ще більшого процвітання,ця паломницька поїздка мені дуже допомогла і, думаю, змінила моє життя в кращу сторону. Спаси Господі!
Ніколетта Гостюк

Всім привіт! Ми також хочемо поділитися враженнями про поїздку. В першу чергу хочемо подякувати Олександру Ворсіну за допомогу та організацію, о.Андрію та м.Наталії за те, що так тепло нас прийняли в свою паломницьку сім’ю! Щиро вдячні добрій, щирій та світлій м.Сусанні за те, що так щиро нам розповідала всю історію Святої Землі, особливо за її терпіння до нас! Щиро дякуємо всій нашій паломницькій сім’ї за таку теплу і дружну атмосферу! Враження від поїздки дуже і дуже позитивні. Так як це наша перша паломницька поїздка, нам було дуже цікаво! Побувати в таких Святих місцях і відчути цю атмосферу - це неможливо передати чи описати! Дякуємо за все! Сподіваємося, що ще зустрінемося! Щиро бажаємо всім, щоб бажання кожного збулися! Нехай Божа Матір оберігає вас завжди і всюди!
Валентина Багара.

Щиро дякую нашим організаторам Неоніллі та Олександру Ворсіним, матушці Сусанні, о. Андрію за таку прекрасну поїздку. Дякую також всім паломникам за організованість і витримку один до одного. До зустрічі
Марія Кузьменко


Про паломництво


"Паломництво – це форма богошанування, яка реалізує духовну потребу пастви в поклонінні святиням, участі в богослужінні біля святих місць, молитовному спілкуванні з віруючими інших Помісних Православних Церков, а також є виявленням соборності Православної Церкви."


п.1. Статуту про паломництво та паломницькі служби Української Православної Церкви" (прийнятий Священним Синодом УПЦ 26 серпня 2011 р., журнал №65)