Украинская
Православная Церковь Священный Синод
Отдел внешних церковных связей
Паломнический Центр Железнодорожное шоссе, 3
Киев, 01103, Украина


+38050-2655542
+38097-5454255
+380734755544
факс.:+38044-529 02 92

pilgrimsua@gmail.com

VIBER
+380975454255
+380502655542

orthodox.org.ua официальный сайт
Украинской Православной
Церкви
 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

Новости

ГРЕЦІЯ. Делегація Української Православної Церкви відвідала острів Корфу

9 серпня по благословенню Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, делегація Української Православної Церкви у складі Високопреосвященніших архієпископів Чернігівського і Новгород-Сіверського Амвросія, Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра, секретаря Предстоятеля УПЦ, Житомирського і Новоград-Волинського Никодима та паломників Української Православної Церкви відвідала острів Корфу. 

КИЇВ-ЄРУСАЛИМ. Делегація з Української Православної Церкви зустрілася з Патріархом Святого града Єрусалим і всієї Палестини Феофілом ІІІ

30 липня делегація з Української Православної Церкви зустрілася з Патріархом Святого града Єрусалим і всієї Палестини Феофілом ІІІ у його резиденції в Єрусалимі. Делегацію очолив архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, секретар Предстоятеля Української Православної Церкви, який передав Патріарху листа від Його Блаженства відносно принесення в Україну однієї з шанованих єрусалимських святинь. У зустрічі також взяли участь митрополит Іорданський Феофілакт, митрополит Константійський Аристарх (голова секретаріату Єрусалимської Патріархії), архімандрит Ісидор (голова Руської Духовної Місії в Святій Землі) і Володимир Теліженко (директор Паломницького Центру при ВЗЦЗ УПЦ). 

Собирается ли Церковь наводить порядок в паломнической сфере?

О состоянии организации паломничеств в УПЦ — интервью с директором Паломнического центра при ОВЦС УПЦ Владимиром Телиженко. Контролирует ли кто-нибудь в УПЦ состояние, количество и, главное, качество паломнических поездок в Украине? Должна ли Церковь следить за тем, как организовываются поездки к святыням, или это дело рук соответствующих государственных служб, ответственных за перемещение людей и их безопасность на дороге? Автокатастрофы с паломниками — что это: случайность, закономерность или тревожный симптом-предупреждение? Гибель российских паломников под Черниговом по причине усталости водителя поставила все эти вопросы с новой остротой.  

ПАЛОМНИЦЬКА ГРУПА З РУМУНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПЕРЕБУВАЄ В УКРАЇНІ

З 20 липня в Україні перебуває паломницька група з Румунської Православної Церкви. Паломництво було організоване Паломницьким Центром при Відділі зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви на запит Паломницького Центру Румунської Патріархії.  

Отдых православных детей на Азовском море

Гостеприимно распахнул свои двери православным детям из Киева, Луганска, Донецка и других городов Украины оздоровительный центр «Лісова пісня». Дети собрались здесь по программе Паломнического Центра Украинской Православной Церкви.  

НАЧАЛАСЬ ПОЕЗДКА НА КИПР, ОРГАНИЗОВАННАЯ ПАЛОМНИЧЕСКИМ ЦЕНТРОМ УКРАИНСКОЙ ПРАВОСЛАВНОЙ ЦЕРКВИ

14 июля началась паломническая поездка на Кипр. Её маршрутом предусмотрено посещение храма святого Лазаря Четверодневного, монастыря святого Георгия Победоносца, Киккского монастыря и многих других православных обителей острова. 

ГРЕЦІЯ-КИЇВ. Група паломників з Криту вклонилася святиням м.Київ

З 12 по 13 липня в Києві перебувала група паломників з Критської Православної Церкви (напівавтономної у складі Костантинопольскої Патріархії). 

11 липня завершилася паломницька поїздка до Святої Гори Афон, яку організував Паломницький Центр при ВЗЦЗ УПЦ

11 липня завершилася паломницька поїздка до Святої Гори Афон, яку організував Паломницький Центр при Відділі зовнішніх церковних зв’язків УПЦ 

Україна - Польща. Голова ВЗЦЗ УПЦ відвідав Польську Православну Церкву

З 23 по 26 червня голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан на запрошення Блаженнішого Митрополита Варшавського і всієї Польщі Савви перебував із візитом у Польщі. 

КИЕВ-ПАРИЖ. Студенты единственной духовной школы РПЦ на Западе – с визитом в Киево-Печерской Лавре

3-4 июля Киево-Печерскую Лавру с паломническим визитом посещают студенты Парижской русской духовной семинарии – первой и на сегодня единственной русской духовной школы в Западной Европе. 

Розпочалася паломницька поїздка до Святої Гори Афон

Сьогодні почалась паломницька поїздка до Святої Гори Афон, групу паломників супроводжує співробітник Паломницького Центру УПЦ Ус Андрій. 

УКРАЇНА-НІМЕЧЧИНА. Директор Паломницького Центру Української Православної Церкви взяв участь у Міжнародній конференції «Афон – унікальне духовне і культурне надбання сучасного світу»

23-26 липня, з благословення Блаженішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, директор Паломницького Центру при ВЗЦЗ Української Православної Церкви В. Теліженко прийняв участь у роботі Міжнародної конференції, присвяченій Афону, що проходила у м. Веймар (Німеччина). 

УКРАЇНА-ГРЕЦІЯ: Група паломників з України відвідала Грецію

17 червня група паломників повернулася з Греції. Поїздка була організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви. Під час подорожі чоловіча половина групи побувала на Святій Горі Афон, відвідавши Свято-Пантелеймонівський, Іверський і Ватопедський Афонські монастирі. Жінки прийняли участь у морській подорожі вздовж Афонського півострова. 

УКРАЇНА-США. Завершилася паломницька поїздка в США, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви

12 червня завершилась паломницька поїздка групи паломників Української Православної Церкви до православних святинь, які знаходяться на території Сполучених Штатів Америки. 

Детский отдых от Паломнического Центра - подарок детям

Вот уже больше недели дети с недостатками развития находятся в детском реабилитационном центре «Лісова пісня» на отдыхе и лечении, организованном 

УКРАИНА-ГРЕЦИЯ. ГРУППА ПАЛОМНИКОВ ОТПРАВИЛАСЬ В ГРЕЦИЮ

9 июня группа паломников, организованная Паломническим Центром Украинской Православной Церкви, отправилась в Грецию. Накануне поездки, в храме Всех Святых, расположенном в парке строительства Свято-Воскресенского Кафедрального собора УПЦ, состоялся молебен, который возглавил протоиерей Виктор Иващук, настоятель храма.  

Паломнический Центр Украинской Православной Церкви приглашает поклониться святыням России

Мы разработали для Вас два новых тематических маршрута. А также, учитывая насыщенность программ, для паломников созданы максимально комфортные условия.  

Відеоблог із директором Паломницького Центру

Як відрізняється організація паломницьких поїздок від туристичних маршрутів, та чи відчуває на собі сучасне паломництво відтінок комерціалізації – розповідає Володимир Теліженко. 

ПАЛОМНИЦЬКА ГРУПА З УКРАЇНИ ВІДПРАВИЛАСЯ У ПРОЩУ ДО СВЯТИНЬ, ЩО ЗБЕРІГАЮТЬСЯ В США

Сьогодні, 31 травня, група паломників на чолі зі співробітником Паломницького Центру Української Православної Церкви та Київських духовних академії і семінарії священиком Сергієм Бережним відправилася у паломництво до християнських святинь і православних монастирів, які знаходяться на території Сполучених Штатів Америки. 

УКРАЇНА — ГРЕЦІЯ. Група військовослужбовців запасу на чолі із Головою Синодального військового відділу відвідала Афон

30 травня завершилась паломницька поїздка на Афон групи військовослужбовців запасу, організована з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира Синодальним відділом Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України. 

Від щирого серця любов у «Долоні»

В рамках соціального служіння Православної Церкви з благословення Блаженішого Митрополита Київського і всієї України Володимира Паломницький Центр при ВЗЦЗ УПЦ у співпраці з Синодальним відділом УПЦ по взаємодії зі збройними силами та іншими військовими формуваннями України організував оздоровлення дітей з обмеженими функціональними можливостями у дитячому реабілітаційному центрі «Лісова пісня».  

УКРАЇНА-ГРЕЦІЯ. Секретар Предстоятеля УПЦ зустрівся із Предстоятелем Критської Автономної Православної Церкви Архієпископом Іринеєм

19 травня, в останній день перебування на острові Крит офіційної делегації Київської області, до складу якої, по благословенню Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, входять Секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та директор Паломницького Центру при ВЗЦЗ УПЦ Володимир Теліженко, за особистим запрошенням Предстоятеля Критської Православної Церкви (автономної у складі Вселенської Патріархії) Архієпископа Іринея архієпископ Олександр в супроводі Володимира Теліженка відвідали Кафедральний Собор Критської Церкви на честь св. Міни та Критську Архієпископію. 

УКРАЇНА — ГРЕЦІЯ. Паломницька група з України відвідала храм в ім’я святителя Спиридона Триміфунтського на о. Корфу

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, паломницька група з України, очолювана секретарем Київської Митрополії протоієреєм Віталієм Косовським, здійснює поїздку по святих місцях острова Корфу (Греція). 

УКРАЇНА-ГРЕЦІЯ. Представники УПЦ зустрілися із Предстоятелем Критської Православної Церкви Архієпископом Іринеєм та представниками місцевої влади о. Крит

18 травня офіційна делегація Київської обласної державної Адміністрації на чолі із губернатором А.Й. Присяжнюком, до складу якої по благословенню Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира входять Секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та директор Паломницького Центру при ВЗЦЗ УПЦ Володимир Теліженко мала офіційну зустріч із губернатором острова Крит паном Ставросом Арнаутакісом. У зустрічі також взяв участь Предстоятель Критської Православної Церкви (автономної у складі Вселенської Патріархії) Архієпископ Іриней. 

УКРАЇНА-ГРЕЦІЯ. Представники УПЦ у складі делегації Київської області перебувають на о. Крит

По благословенню Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, Секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та директор Паломницького Центру при ВЗЦЗ УПЦ Володимир Теліженко, в період із 17 по 19 травня перебуватимуть на о. Кріт, у складі делегації Київської області на чолі із губернатором А.Й. Присяжнюком. 

Увага! Додаткова поїздка на Афон. Проводиться набір

Паломницький Центр організовує додаткову паломницьку поїздку з 8 по 15 серпня. Документи приймаються до 22 червня 2012 року. 

З Афону повернулася група, організована Паломницьким Центром УПЦ

Завершилась паломницька поїздка на Афон, яка була організована Паломницьким Центром УПЦ. Під час поїздки паломники відвідали скит св. Ап. Фоми, скит Св. Анни, скити, які знаходяться в столиці монашої республіки Кареї, Велику Лавру та монастирі св. Павла, св. Пантелеймона, Ватопед, Івірон, та вклонилися святиням, які в них зберігаються. 

Закінчилося паломництво до Хитону Господнього, організоване Паломницьким Центром

Вчора, 10 травня, українські паломники повернулися з паломництва до Хитону Господнього, організованого Паломницьким Центром УПЦ. 

СИНОД ВСЕЛЕНСКОЙ ПАТРИАРХИИ ОБРАТИЛСЯ К ПОМЕСТНЫМ ЦЕРКВАМ С ПИСЬМОМ, ИЗВЕЩАЮЩИМ О ПОХИЩЕНИИ МОЩЕЙ СВ.ВМЦ. АНАСТАСИИ

Вселенский Патриархат обратился с письмом ко всем Предстоятелям Поместных Православных Церквей, чтобы проинформировать их о похищении честных мощей святой великомученицы Анастасии Узорешительницы из одноименного Патриаршего ставропигиального монастыря недалеко от Салоник (Греция).  

Украинские паломники поклонились православным святыням Франции

В период с 3 по 6 мая украинские паломники, организованные Паломническим Центром Украинской Православной Церкви, совершили паломничество к православным святыням Франции. 

Этот день в православном мире


О паломничестве


"Паломничество, будучи одним из аспектов духовной деятельности Церкви, уходящим корнями в глубокую древность, представляет собой форму богопочитания и является реализацией духовной потребности паствы в поклонении святыням, участии в богослужении у святых мест, молитвенном общении с верующими других Поместных Православных Церквей как выражении единства и соборности Православной Церкви, согласно учению Священного Писания, Вселенских соборов и святых отцов."


п.1. "Положения о паломничестве и паломнических службах Украинской Православной Церкви" (принят Священным Синодом УПЦ 26 августа 2011 г., журнал №65)