Украинская
Православная Церковь Священный Синод
Отдел внешних церковных связей
Паломнический Центр Железнодорожное шоссе, 3
Киев, 01103, Украина


+38050-2655542
+38097-5454255
+380734755544
факс.:+38044-529 02 92

pilgrimsua@gmail.com

VIBER
+380975454255
+380502655542

orthodox.org.ua официальный сайт
Украинской Православной
Церкви
 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 

Новости

В афонском Дохиарском монастыре открыли новый храм в честь иконы Божией Матери «Утоли моя печали»

7 июля 2019 г., на праздник Рождества св. Пророка, Предтечи и Крестителя Господня Иоанна, на Афоне в святогорском монастыре Дохиар было совершено открытие нового храма (параклиса) в честь иконы Божией Матери «Утоли моя печали», - сообщает корреспондент афонского православного портала «АФОНИТ.ИНФО». 

«Ми не схожі у дрібницях, але єдині у православній вірі», - враження паломників від поїздки в Румунію

В період з 20 по 25 червня відбулась поїздка святинями Румунії, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви. 

Благодійна екскурсія для дітей

Паломницький Центр Української Православної Церкви здійснив цикл благодійних екскурсій для учнів загальноосвітньої школи села Топорівка Чернівецької області. Організатором поїздки виступив протоієрей Сергій Задорожняк, настоятель храму святого пророка Іллі. «Я вже кілька років викладаю «Закон Божий» у Топорівській школі, - коментує отець Сергій. У мене були різні вихованці, але клас, з яким я зараз приїхав у Київ, чекає на наші зустрічі із нетерпінням». 

Паломники з України зустріли свято Вознесіння на Єлеонській горі. Фоторепортаж

6 червня група, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви і Руською Духовною Місією в Єрусалимі, зустріла свято Вознесіння Господнього у Спасо-Вознесенському руському жіночому монастирі на горі Єлеон. Урочисте богослужіння очолив архієпископ Берлінський і Німецький Марк. Також у богослужінні взяли участь священики Української Православної Церкви, які супроводжують групу паломників. 

До уваги паломників, що відправляються на Святу гору Афон

Відтепер усі паломники з України, які відправляються на Святу Гору Афон, повинні мати при собі, окрім звичайних в таких поїздках документів (закордонного паспорта і діамонітіріона), ще й довідку, яка свідчить про їх приналежність до Української Православної Церкви. 

Начался набор групп в массовое паломничество на Святую землю

Паломнический Центр Украинской Православной Церкви приглашает совершить паломничество на Святую землю в сентябре 2019 года. 

Завершилась паломническая поездка к святыням Пиренейского полуострова

Завершилась паломническая поездка "от Мадрида до Лиссабона по святыням Испании и Португалии 

Паломники з України та Білорусі зустрілись з Єрусалимським Патріархом

21 травня Патріарх Святого міста Єрусалима і всієї Палестини Феофіл ІІІ, у своїй резиденції зустрівся з групою, організованою Паломницьким Центром Української Православної Церкви спільно з Руською Духовною Місією в Єрусалимі. 

Паломническая поездка в Румынию состоялась. Фоторепортаж

Завершилась поездка украинской группы, организованной Паломническим Центром, в Румынию. Паломники посетили монастыри и храмы, поклонились святыням Православной Румынской Церкви. 

Директор Паломницького Центру УПЦ розповідає про сучасне паломництво в програмі Камо грядеши

В програмі "Камо грядеши" директор Паломницького Центру Української Православної Церкви - Теліженко Володимир Іванович розповідає про сучасне паломництво 

Паломники з України відвідали Ізраїль

Завершилась поїздка на Святу Землю групи паломників, у складі якої перебувала родина священників Іващуків. Для протоієрея Федора Іващука – голови сімейства – така мандрівка відбувалася вперше. Тож особливим було для нього і святкування Дня народження на Святій Землі у колі своїх прихожан та дітей – протоієреїв Георгія та Віктора. До речі, сам протоієрей Георгій, та ще один з учасників поїздки, в день свого тезоіменитства побували у місті Лод, на гробниці свого небесного захисника – святого великомученика Георгія Переможця. 

Прихожане храма "Скоропослушница" пребывают на Святой Земле

1 мая на Святую Землю отправилась паломническая группа в составе 13 человек, окормляемая протоиереем Виктором Иващуком, настоятелем храма в честь иконы Божией Матери "Скоропослушница" (г. Киев). 

Відеопривітання з Пасхою Христовою від Паломницького Центру Української Православної Церкви

Паломницький Центр Української Православної Церкви вітає Вас із Пасхою Христовою! 

Паломники з України зустрінуть Пасху на Святій Землі. Фоторепортаж

24 квітня група вірян, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви, вилетіла з Києва в Ізраїль. Сьогодні... 

Чи можна відвідувати Афон?

Коментар Володимира Теліженко, директора Паломницького Центру при Відділі зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви. 

Відбулась благодійна екскурсія в Києво-Печерську Лавру. Фото та відеорепортаж

14 квітня вихованці Воскресної школи храму Різдва Христового, розташованого в Оболонському районі міста Києва, відвідали Києво-Печерську Лавру.  

«Паломницький клуб» вивчав давньоруську іконографію

14 квітня учасники «Паломницького клубу», що діє при Паломницькому Центрі Української Православної Церкви, відвідали Національний музей «Київська картинна галерея». За доброю традицією, учасників «Клубу» зустріла Галина Володимирівна Алавердова – голова відділу науково- дослідницької роботи Музею. Цього разу її розповідь була присвячена давньоруському живопису. 

Повінь на Йордані – свято в Ізраїлі

Паломники, які відвідують берег Йордану в місцевості Віфавара (Ізраїль) повідомляють, що рівень води в річці значно підвищився. Є надія, що це вплине на стан Галілейського озера, рівень якого впав до критичної відмітки – найнижчої за останні 25 років. Навіть рясні дощі цього року поки що не здатні суттєво виправити ситуацію. 

«Свята Земля і Великий Піст». Коментар директора Паломницького Центру УПЦ

Впродовж Великого Посту традиційно збільшується кількість прочан, які відвідують Святу Землю. Пропонуємо вашій увазі коментар Володимира Теліженка – директора Паломницького Центру Української Православної Церкви. 

Паломництво на «острів святих»

3 квітня розпочалась поїздка на Кіпр, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви. «Кіпр – острів святих», - так називається маршрут поїздки святинями острова.  

Сотрудники Паломнического Центра посетили Авиафорум - Украина 2019

28 марта 2019 года сотрудники Паломнического Центра Украинской Православной Церкви приняли участие в Авиафоруме, который в этом году проходил в Киевской области. 

Паломничество на Пасху Христову в Иерусалим

Продолжается набор в паломническую поездку на Святую Землю, которая состоится в период с 24 по 30 апреля - на праздник Светлого Воскресения Господнего в Иерусалиме. Паломнический Центр предлагает 

МАУ знову змінює правила?

Міжнародна Авіакомпанія України з 31 березня 2019 року вносить зміни в графік посадки на всі рейси авіакомпанії, про що повідомляє на своєму офіційному сайті. Просимо звернути увагу на те, що згідно наказу Державної авіаційної служби України затверджено зміни в авіаційних правилах України «Правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу». 

«Паломницький клуб» відвідав Рим

В період з 3 по 8 березня учасники «Паломницького клубу», що діє при Паломницькому Центрі УПЦ, відвідали Рим. 

Часы работы Паломнического Центра с 11 по 15 марта

Обращаем внимание на изменения в графике работы Паломнического Центра в период 11 - 15 марта.  

У Бориспільській єпархії розпочала роботу нова паломницька служба

На території Бориспільської і Броварської єпархії розпочала роботу нова паломницька служба  

В Израиль на день памяти преподобномученицы Елисаветы

Мы приглашаем вас в паломничество на Святую Землю в период с 15 по 21 июля 2019 года. В день памяти святой Елисаветы мы примем участие в Божественной литургии возле её мощей. Кроме того, в программу поездки включены объекты редкого посещения: Лавра преподобного Харитона, колодец патриарха Иакова, дом апостола Иоанна-Марка, пещеры Пророков и другие. 

«Паломницький клуб» відвідав київський музей

Погода у лютому не сприяє мандрівкам просто неба, тож чергове виїзне засідання «Паломницького клубу» відбулось у Національному музеї «Київська картинна галерея». Авторську екскурсію провела Галина Володимирівна Алавердова – керівник відділу наукової роботи музею.  

Праздник Крещения: репортаж с берегов Иордана

Предлагаем вашему вниманию специальный репортаж с берегов Иордана. Группа, организованная Паломническим Центром Украинской Православной Церкви - (pilgrims.in.ua), встретила праздник Крещения Господня на реке Иордан. 

Окунание в Иордане на праздник Крещения Господня. Фоторепортаж

Паломники из группы, организованной Паломническим Центром 18 января окунались в Иордане в местности Вифавара (там, где крестился Господь)... Как это происходило об этом наш фоторепортаж 

Этот день в православном мире


О паломничестве


"Паломничество, будучи одним из аспектов духовной деятельности Церкви, уходящим корнями в глубокую древность, представляет собой форму богопочитания и является реализацией духовной потребности паствы в поклонении святыням, участии в богослужении у святых мест, молитвенном общении с верующими других Поместных Православных Церквей как выражении единства и соборности Православной Церкви, согласно учению Священного Писания, Вселенских соборов и святых отцов."


п.1. "Положения о паломничестве и паломнических службах Украинской Православной Церкви" (принят Священным Синодом УПЦ 26 августа 2011 г., журнал №65)