Українська
Православна Церква Священний Синод
Відділ зовнішніх церковних зв'язків
Паломницький Центр Залізничне шосе, 3
Київ, 01103, Україна


+38050-2655542
+38097-5454255
+380734755544


pilgrimsua@gmail.com

VIBER
+380975454255
+380502655542

orthodox.org.ua офіційний сайт
Української Православної
Церкви
 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 

Новини

Паломники з України відзначили день пам`яті святителя Миколая у Барі

22 травня, група прочан, організована Паломницьким Центром при ВЗЦЗ УПЦ, в день перенесення мощей святителя Миколая, взяла участь в урочистих богослужіннях в італійському містечку Барі. 

Паломництво на Святу Землю на Преображення Господнє відбулося

Свята Земля радо зустріла українських паломників, які прибули до її святинь в серпні, поїздка приурочена до свята Преображення Господнього. 

Відбулася паломницька поїздка до  Грузії

В липні відбулася поїздка українських паломників до святинь давньої Іверії - сучасна Грузія 

Відбулася паломницька поїздка в Чорногорію

У липні відбулася паломницька поїздка до святинь Чорногорії 

Паломництво на Святу Землю - це велика подія, яка назавжди закарбовується в память паломника якому вдалося звершити прощу на ті далекі землі великого Початку. 

До уваги власників закордонних паспортів! Важлива інформація

В лютому 2023 року в системі оформлення біометричних паспортних документів відбулося оновлення програмного забезпечення. Відповідно у разі різної транслітерації у паспорті для виїзду за кордон та ID-картці дійсним визнається останній оформлений документ. Про це повідомляє Державна міграційна служба 

Розклад паломницьких поїздок на Святу Землю 2023

Запрошуємо у паломницькі поїздки на Святу Землю (Ізраїль) до великих христіянських святинь. Ми склали для Вас розклад 

Відбулася паломницька поїздка до Ізраїлю на свято Стрітення Господнє

Упродовж 14 - 20 лютого наші паломники побували на Святій Землі, де зустріли свято Стрітення Господнього Супроводжував поїздку духовник групи - священник отець Андрій, екскурсійне супроводження вела матушка Сусанна. У першій же день паломництва група відвідала  

Запрошуємо на безкоштовні екскурсії усі недільні школи!

Сьогодні Києво-Печерську Лавру відвідали ще дві дитячі групи. Отже, благодійні акції для дитячих недільних шкіл тривають! 

Відбулася паломницька поїздка до святинь Грузії

Нарешті відбулася перша за цей тривалий час паломницька поїздка українських паломників до Грузії. Як висловилися самі паломники та й ми - організатори: «Ми дуже сумували за тобою, Грузіє!» 

Відбулася паломницька поїздка  на Святу Землю. Фоторепортаж

Завершилася паломницька поїздка на Святу Землю. Наша група повернулася з Ізраїлю. До вашої уваги пропонуємо фоторепортаж з поїздки 

Відбулася зустріч присвячена  Єгипту

Темою розмови зустрічі, яка відбулася у актовій залі при храмі Феодосія Освяченого була "Втеча до Жгипу. Історія Святого Сімейства у переказах Коптської Церкви" 

ПАЛОМНИКИ З УКРАЇНИ ЗУСТРІЛИСЬ З ЄРУСАЛИМСЬКИМ ПАТРІАРХОМ ФЕОФІЛОМ ІІІ

14 жовтня Святіший і Блаженніший Патріарх Святого Міста Єрусалима та всієї Палестини Феофіл ІІІ, прийняв у своїй резиденції групу паломників з України. Група організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви. 

Відбулось паломництво в Грецію

5-13 вересня відбулась поїздка, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви, спільно з Паломницьким Центром 

Запрошуємо в Ізраїль на свято Покрови Пресвятої Богородиці

Єрусалим, Віфлеєм, Капернаум, Єрихон, та багато інших назв, які плекають слух віруючої людини – впродовж паломництва, усі вони перетворяться з простих географічних назв на яскраві образи Святої Землі. 

Новая паломническая программа в Грецию из Украины 2022

Что объедияет город Бари, остров Корфу и остров Эгина – что их объединяет? В этих заветных местах пребывают мощи трёх покровителей Средиземноморья. Николай Чудотворец, Спиридон Тримифунтский и Нектарий Эгинский – мы включили поклонение их мощам в одну поездку. Добавьте сюда круиз вдоль берегов Афона и вы получите невероятную программу! 

Рим. Могила равноапостольного Кирилла/ «Паломникам в рассеянии»

Если вы оказались в Италии, то Рим обязательно втянет вас в свою орбиту. Форум, Капитолий, фонтан Треви вы найдёте всенепременно, поэтому здесь напишу о месте не столь очевидном. Идя от Латеранского собора в строну Колизея, обратите внимание на храм святого Климента. 

О празднике «летнего Николы». «Паломникам в рассеянии»

Если вы оказались в Италии, то 22 мая обязательно вспомните про день перенесения мощей святителя Николая в город Бари. А уж если вы доберётесь до этого городка – он покорит вас навсегда. Это «самый итальянский» город, 

«Паломники в рассеянии». Новый проект

В наше время в паломничество не приглашают – не до того сейчас. Но есть масса украинцев, которых война раскидала по Европе. Придя в себя, они стали искать храмы и святыни для молитвы. Их разрозненные вопросы и подтолкнули к тому, чтобы начать этот проект 

Володимир Теліженко звільнився з посади директора Паломницького Центру Української Православної Церкви

25 березня Теліженко Володимир звернувся до Предстоятеля Української Православної Церкви з проханням звільнити його з посади директора Паломницького Центру при Відділі зовнішніх церковних зв’язків УПЦ. 

Ізраїль знову відкритий для паломників

10-17 лютого відбулось паломництво в Ізраїль, організоване Паломницьким Центром Української Православної Церкви, спільно з паломницькими відділами Харківської і Одеської єпархій, а також із паломницькою службою київського храму на честь святих Косьми і Даміана. В Ізраїлі групу приймала паломницька служба «Єрусалимський паломник». 

Відновлюються паломницькі поїздки на Святу Землю

10 лютого 2022 року з Києва в Ізраїль відправилась група парафіян з різних єпархій Української Православної Церкви. Це перша паломницька поїздка в Ізраїль, організована впродовж останніх двох років. 

Паломническая поездка в Израиль на Сретенье Господне 2022

Израиль открыл свои границы для туристов и паломников! Паломнический Центр продолжает набор группы на поездку с 10 по 17 февраля. 

Паломническая поездка в Иорданию. Памятка паломнику. Состоится Молебен

В январе состоится паломническая поездка в Иорданию на праздник Крещения Господнего. Публикуем памятка паломнику в эту поездку. Также, напоминаем, что для паломников состоится молебен 

День памяти святой Нины. Организовывается паломническая поездка

Сегодня его знают все. Его называют Крестом Святой Нино. Он похож то ли на парящую птицу, то ли на игуменский посох. Без Креста Нино нет святой Иверии. Паломнический Центр УПЦ приглашает Вас в паломническую поездку в Грузию, посвященную дню памяти святой Нины. 

День непорочного зачатия святой Анной Пресвятой Богородицы

День непорочного зачатия святой Анной Пресвятой Богородицы. Книга «Святые Богоотцы Иоаким и Анна» 

Ко вниманию паломников, совершающих паломническую поездку в Грецию

Всех паломников, которые уезжают 9 декабря в паломническую поездку по Греции, приглашаем  

Паломническая поездка в Грецию на день памяти святителя Спиридона Тримифунтского

С 9 по 16 декабря состоится паломническая поездка к православным святыням Греции, приуроченная дню памяти святителя Спиридона Тримифунтского. Есть мечта в паломническую группу. 

Заголовок: Израиль остается закрытым для украинского паломника

С 9 ноября вступают новые правила въезда групп иностранных туристов в государство Израиль. В новых правилах разрешается въезд туристам  

Увага! Нові правила пасажирських перевезень

Кабмін затвердив нові правила пасажирських перевезень на час карантину 


Про паломництво


"Паломництво – це форма богошанування, яка реалізує духовну потребу пастви в поклонінні святиням, участі в богослужінні біля святих місць, молитовному спілкуванні з віруючими інших Помісних Православних Церков, а також є виявленням соборності Православної Церкви."


п.1. Статуту про паломництво та паломницькі служби Української Православної Церкви" (прийнятий Священним Синодом УПЦ 26 серпня 2011 р., журнал №65)